Személyre Szabott Táncoktatás

Hitvallásunk

Csapatunk egy közösség, egy család, ahol a tánc szerelmesei otthonra találnak.

Elfogadás

Elfogadni önmagad és elfogadni másokat. Csapatban gondolkodni, egyedül lenni és közben együtt lenni. Egyéni cél és közös cél. Egy közösség, egy család.

szabadság

Táncunk közben megismerjük önmagunkat, megismerünk másokat. Kitáncoljuk magunkból örömünket és bánatunkat. Közben testünk, lelkünk feszültségéből oldódik, megnyugszik, szabadnak érezzük magunkat, szabadok vagyunk.

Kreativitás

A rugalmasság és a kreativitás elengedhetetlen a világunkban, ennek fejlesztése létszükség. A táncon keresztül szárnyalhatunk miközben az élet minden területére kihatóan fejlődünk.

a tanárok

A FootNotes hitvallása, hogy egy összetartó csapatban, jófej, türelmes és szakképzett tanárokkal lehet jó hangulatban, stresszmentes környezetben, jókedvűen fejlődni, miközben a táncosok kreativitása szárnyalhat. Hiszünk benne, hogy táncot tanulni így is lehet... sőt így az igazi!

Csapatunkat erősítik még:

Pesthy Márton - Fotó

Bakos Attila - Videó

Mestyán Barbara - Grafika

Torma Zsolt - Webdesign

Jakab Kollarics Margit - Varrónő

Barbarics Zsófi - Társalapító

Torma-Böhm Nóra

Tánciskola vezető - Alapító

Mitsch-Baranyai Erika

TÁNCOKTATÓ - Koreográfus

Bozsoki Luca

táncoktató - Koreográfus

Kuti Luca

táncoktató - Koreográfus

Csatlakozz Hozzánk!

A FootNotes egy jó közösség, egy család, ahol a tánc szerelmesei otthonra találnak.